Договір з коллективним споживачем 2020р.

В зв'язку з введенням в дію Правил надання послуг з постачання теплової енергії затверджений Постановою КМУ від 21.08.2020р. №830 та встановленням тарифів не теплову енергію, іі виробництво, транспортування та постачання та послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів згідно рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 16.07.2020р. №143  Канівське КПТМ перезаключає договори на послугу з постачання теплової енергії зі споживачами.

Підприємство розміщує публічний  договір про надання послуги з постачання теплової енергії з колективним споживачем , складений на основі типового.

Читати 🕔 16:44, 2020-09-15

Договір з індивідуальним споживачем 2020р.

В зв'язку з введенням в дію Правил надання послуг з постачання теплової енергії затверджений Постановою КМУ від 21.08.2020р. №830 та встановленням тарифів не теплову енергію, іі виробництво, транспортування та постачання та послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів згідно рішення виконавчого комітету Канівської міської ради від 16.07.2020р. №143  Канівське КПТМ перезаключає договори на послугу з постачання теплової енергії зі споживачами.

Читати Договір про надання послуг 🕔 14:43, 2020-09-01

Кабмін затвердив типові договори про надання послуги з постачання теплової енергії

Кабмін затвердив типові договори про надання послуги з постачання теплової енергії

 Постанову “Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії”.

Типові договори про надання послуги з постачання теплової енергії мають п'ять форм, а саме:

Індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії (із здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкової системи теплопостачання);Індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії;Типовий договір про надання послуги з постачання теплової енергії з колективним споживачем;Колективний договір про надання послуги з постачання теплової енергії;Договір про надання послуги з постачання теплової енергії з власником (користувачем) будівлі.  

Читати Укладення договорів 🕔 17:19, 2019-10-18